Ivica Olić debitirao pobjedom, Vlašić zabio i promašio jedanaesterac

17.11.2020., stadion Poljud, Split - Utakmica Lige nacija, skupina A3, Hrvatska - Portugal. Photo: Milan Sabic/PIXSELL

Milan Sabic/PIXSELL

Ivica Olić debitirao je u nedjelju na klupi moskovskog CSKA pobjedom 2:1 nad Tambova u 24. kolu ruskog prvenstva.

“Dobrodošli kući, Ivica!” – razvili su veliki transparent Oliću navijači, koji su doputovali u petstotinjak kilometara udaljenu Mordovia Arenu.

Posljednjeplasirani Tambov poveo je u 16. minuti iz penala preko Arhipova. Deset minuta kasnije jedanaesterac na drugoj strani u izjednačenje je pretvorio Nikola Vlašić, koji je zabio svoj jedanaesti pogodak u sezoni.

U drugom poluvremenu sudac je još dvaput svirao penal za CSKA. U 52. minuti pogodio je Rondon, a u 64. minuti svoj drugi penal nije uspio realizirati Nikola Vlašić.