BUNDESLIGA: Slavlje Bayerna, Kramarić strijelac u pobjedi Hoffenheima

epa07951429 Hoffenheim's Andrej Kramaric (L) scores the second goal during the German Bundesliga soccer match between Hertha BSC and TSG 1899 Hoffenheim in Berlin, Germany, 26 October 2019.  EPA/OMER MESSINGER CONDITIONS - ATTENTION: The DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video.

EPA/OMER MESSINGER

Nogometaši Bayern Münchena u subotu su na svojoj Allianz Areni slavili protiv Union Berlina s 2:1.

Benjamin Pavard doveo je domaćine u prednost u 13. minuti, a na 2:0 povisio je Robert Lewandowski u 53. minuti. Union Berlin mogao je smanjiti u 58. minuti, ali udarac s bijele točke nije realizirao Sebastian Andersson. Sudac je dosudio još jedan penal u 86. minuti, a tada je precizan bio Sebastian Polter za konačnih 2:1. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić igrao je do 76. minute, kada ga je zamijenio Corentin Tolisso.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić bio je strijelac u pobjedi Hoffenheima nad Herthom 3:2. Ostala dva gola za Hoffenheim postigli su Jürgen Locadia i Benjamin Hübner, a strijelci za Herthu bili su Dodi Lukebakio i Salomon Kalou. Hertha je utakmicu završila s desetoricom, nakon što je u 84. minuti drugi žuti karton dobio Vladimir Darida.

U ostalim utakmicama 9. kola Bundeslige Schalke i Borussia Dortmund odigrali su beu golova, Paderborn je slavio protiv Fortune s 2:0, a Freiburg je svladao RB Leipzig s 2:1.