BUNDESLIGA ‘Šestica’ Bayerna, remi Borussije

epa05823588 Bayern's Robert Lewandowski (R), Franck Ribery (C) and David Alaba celebrate the first goal during the German DFB Cup quarter final soccer match between FC Bayern Munich and FC Schalke 04 in Munich, Germany, 01 March 2017.

(ATTENTION: The DFB prohibits the utilisation and publication of sequential pictures on the internet and other online media during the match (including half-time). ATTENTION: BLOCKING PERIOD! The DFB permits the further utilisation and publication of the pictures for mobile services (especially MMS) and for DVB-H and DMB only after the end of the match.)  EPA/CHRISTIAN BRUNA

Aktualni njemački prvak Bayern München u subotu je u utakmici 26. kola Bundeslige ‘razbio’ Ausburg sa 6:0. Poljski napadač Robert Lewandowski postigao je hat-trick, dva gola dao je Thomas Müller, dok je jednog zabio Thiago Alcántara.

Leipzig je s 4:0 bio bolji od Darmstadta. Dva je gola postigao Naby Keita, a po jednog Forsberg i Orban. HSV je s 2:1 svladao Köln. Poveo je HSV u 13. minuti preko Müllera, a izjednačio je 12 minuta kasnije Miloš Jojić. Sva tri boda HSV-u donio je Holtby u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Werder je s 5:2 slavio u gostima kod Freiburga. Hat-trick za Werder postugao je Delaney, dok su po jedan gol dodali Kruse i Bartels. Strijelci za Köln bili su Petersen i Grifo. Schalke i Borussia Dortmund podijelili su bodova, odigravši 1:1. Aubameyang je doveo Borussiju u vodstvo u 53. minuti, a izjednačio je Kehrer u 77.