BUNDESLIGA Borussia izgubila od Ausburga

epa07407403 Jadon Sancho of Dortmund (L) in action with Georg Teigl of Augsburg during the German Bundesliga soccer match between FC Augsburg and Borussia Dortmund in Augsburg, Germany, 01 March 2019.  EPA/DANIEL KOPATSCH CONDITIONS - ATTENTION: The DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video.

Vodeća momčad njemačke Bundeslige Borussia Dortmund doživjela je u petak u prvoj utakmici 24. kola svoj drugi poraz u sezoni. Bolji od njih večeras su bili nogometaši Ausburga, koji su slavili s 2:1.

Ausburg je poveo u 24. minuti pogotkom Ji Dong-Wona, koji je povisio i na 2:0 u 67. minuti. Počasni pogodak za Borussiju dao je Paco Alcácer u 81. minuti susreta.

Borussia je ostala prva s 54 boda, ali joj se drugoplasirani Bayern, u slučaju pobjede u ovom kolu, može približiti na samo bod zaostatka. Ausburg se nalazi na 15. mjestu s 21 osvojenim bodom.