Nova pobjeda Kovača, Rebić strijelac

epa06511850 Frankfurt's head coach Niko Kovac gestures during the German Bundesliga soccer match between Eintracht Frankfurt and FC Cologne in Frankfurt Main, Germany, 10 February 2018.  EPA/ARMANDO BABANI EMBARGO CONDITIONS - ATTENTION: Due to the accreditation guidelines, the DFL only permits the publication and utilisation of up to 15 pictures per match on the internet and in online media during the match.

Nogometaši Frankurta hrvatskog trenera Nike Kovača slavili su u subotu protiv posljednjeplasiranog Kölna sa 4:2 i, barem privremeno, zasjeli na četvrto mjesto Bundeslige.

Frankfurt je kod kuće poveo u 15. minuti pogotkom hrvatskog napadača Ante Rebića. Köln je izjednačio iz penala u 57. minuti, kada je precizan bio Simon Terodde. Novo vodstvo klubu bivšeg hrvatskog izbornika donosi Marco Russ u 59. minuti, a Simon Galette povisuje na 3:1 u 65. minuti. Samo dvije minute kasnije Marius Wolf odvodi domaćine na 41, a konačni rezultat postavlja Terodde u 74.