BUNDESLIGA Pobjeda Bayerna, Kramariću remi protiv Kovača

epa06337212 Frankfurt's head coach Niko Kovac reacts during the German Bundesliga soccer match between TSG 1899 Hoffenheim and Eintracht Frankfurt in Sinsheim, Germany, 18 November 2017.  EPA/DANIEL KOPATSCH EMBARGO CONDITIONS - ATTENTION: Due to the accreditation guidelines, the DFL only permits the publication and utilisation of up to 15 pictures per match on the internet and in online media during the match.

Nogometaši Bayerna uvjerljivo su slavili u subotu u utakmici 12. kola Bundeslige protiv Ausburga, momčad Nike Kovača remizirala je s Hoffenheimom Andreja Kramarića, a bodove su podijelili i Bayer i Leipzig.

Mainz je s 1:0 slavio protiv Kölna, a jedini pogodak an utakmici postigao je Brosinski iz kaznenog udarca u 43. minuti. Frankfurt Nike Kovača je došao u vodstvo u 13. minuti preko Kevina Princea Boatenga, a bod domaćinu Hoffenheimu donosi Uth u prvoj minuti sudačke nadoknade. Andrej Kramarić ušao je u igru u 63. minuti, dok je Ante Rebić za Frankurt odigrao cijelu utakmicu.

Bayer i Leipzig odigrali su 2:2, a Bayer je utakmicu završio s deset igrača. Crveni je karton dobio Henrichs u 52. minuti zbog igranja rukom. Strijelci za Bayer bili su Leon Bailey u 44. i Kevin Volland u 74. minuti, a za Leipzig Timo Werner u 13. te Emil Forsberg u 54. Leipzig je oba gola postigao s bijele točke.

Bayern je s dva gola Lewandoweskog i jednim Vidala osigurao pobjedu nad Ausburgom, dok je Wolfsburg s 3:1 slaviuo protiv Freiburga. Yunus Malli je dao dva gola za Wolfsburg, dok je jednog postigao Yannick Gerhardt. Jedini pogodak za Freiburg postigao je Bartosz Kapustka.