Split, 17.12.2017. - U utakmici 20. kola HT Prve lige susreli su se momčad Hajduka i Intera iz Zaprešića. Na fotografiji Antonio Bosnec.
foto HINA/ Miroslav Lelas/ lm

Pobjedama Hajduka protiv Intera i Rijeke protiv Rudeša u nedjelju je zaključen jesenski dio HNL-a.

Hajduk se na svom terenu u prvom poluvremenu mučio protiv Intera, a u drugom poluvremenu probudili su se splitski napadači, te je Inter kući otišao s pet ‘komada’. Dva pogotka postigao je Ante Erceg, a po jedan su dodali Franck Ohandza, Ahmed Said Said i ugo Almeida. Hajduk je ovom pobjedom osigurao drugo mjesto uoči zimske stanke, a trener Željko kopić nastavio je svoj fantastični niz otkako je prezeo klupu splitske momčadi.

Pogledajte golove:

Rijeka se, pak, od jesenskog dijela prvenstva oprostila pobjedom na domaćem terenu nad Rudešom 3:0. Golove su postigli Acosty, Vešović i Puljić.