Nogometaši münchenskog Bayerna pobijedili su u prvom susretu Audi Cupa AC Milan sa 3:0 i plasirali se u finale, gdje ih čeka Real Madrid, koji je ranije u utorak s 2:0 pobijedio Tottenham.

Bayern je poveo pogotkom Bernata u 24. minuti, a s tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme, iako su Bavarci imali još nekoliko vrlo izglednih prilika tijekom prvih 45 minuta. Vidal je u 37. minuti pogodio vratnicu na svom predstavljanju na Allianz Areni. Talijani su preko Bacce u 48. i De Jonga u 56. minuti mogli izjednačiti, ali rezultat se nije mijenjao.

Do kraja su mrežu Diega Lopeza pogodili Götze u 74. te Robert Lewandowski u 85. minuti.

Finalna utakmica Audi Cupa na rasporedu je u srijedu od 20:45 sati. Milan i Tottenham od 18:15 sati odlučivat će, pak o treće mjestu.