SERIE A Stipe Perica ‘srušio’ Milan, Totti donio pobjedu Romi

EPA/MATTEO BAZZI

Hrvatski napadač Stipe Perica postigao je jedini pogodak na utakmici svog Udinesea protiv Milana, a Udinese se popeo na šesto mjesto Serie A. Perica je pogodak postigao u 88. minuti susreta i ‘srušio’ Milan na Giuseppe Meazzi. U igru je ušao u 60. minuti susreta.

Chievo i Lazio podijelili su bodove. Chievo je došao u vodtvo u 52. minuti preko Gamberinija, a izjednačio je de Vrij tri minute kasnije. Atalanta je na svom terenu bila bolja od Torina sa 2:1. Poveo je Torino u 54. minuti preko Falquea, a domaćini izjednačuju samo dvije minute kasnije preko Maisella. Pobjedu Atalanti donio je Kessie s bijele točke u 82. minuti.

Roma i Sampdoria ipak su završile svoj dvoboj na Olimpicu, koji je na poluvremenu bio prekinut zbog jake kiše. Salah je doveo Romu u vodstvo u osmoj minuti, ali u prvom poluvremenu gosti rade preokret – prvo je izjednačio Muriel (18′), a Quagliarella je zabio za 2:1 (41′).

Na asistenciju Francesca Tottija, Edin Džeko pogodio je u 61. minuti za izjednačenje, a sva tri boda Rimljanima donio je Totti u trećoj minuti sudačke nadoknade iz penala.