Serie A: Milan nastavio pobjednički niz, jedini gol protiv Jurićevog Torina zabio Giroud

epa09547591 AC Milan's Olivier Giroud (2-R) scores the 1-1 goal during the Italian serie A soccer match between AC Milan and Torino FC at Giuseppe Meazza stadium in Milan, Italy, 26 October 2021.  EPA/MATTEO BAZZI

EPA/MATTEO BAZZI

Nogometaši Milana u utorak navečer upisali su na San Siru minimalnu pobjedu nad Torinom kojeg vodi hrvatski trener Ivan Jurić. Jedini pogodak u ovom susretu 10. kola talijanske Serie A postigao je Olivier Giroud.

Milan se ponovno mučio, ali je nastavio pobjednički niz kojim se vratio na vrh ljestvice s tri boda više od Napolija, ali i utakmicom više.

Pogodak je pao u 14. minuti susreta kad je francuski napadač postigao svoj četvrti pogodak u sezoni. Torino je napadao i imao dosta prilika, ali nijednu nije iskoristio.

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo za Torino je odigrao cijelu utakmicu, a Marko Pjaca i Ante Rebić propustili su susret zbog ozljeda.

Ranije su Spezia i Genoa odigrali 1:1, dok je Salernitana upisala drugu pobjedu u sezoni nakon 2:1 kod Venezije. Hrvatski nogometaš Milan Badelj igrao je do 75. minute za Genou.