Real Valladolid danas ostvario prvu pobjedu u zadnja četiri kola lige

epa10504728 Real Valladolid's defender Ivan Fresneda (L) vies for the ball with Espanyol's striker Martin Braithwhite during their Spanish LaLiga Santander Primera Division match at Nuevo Zorrilla stadium in Valladolid city, central Spain, 05 March 2023.  EPA/R. GARCIA

EPA/R. GARCIA

U susretu 24. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Valladolid je pobijedio Espanyol sa 2-1 ostvarivši prvu pobjedu u zadnja četiri kola.

Real Valladolid je dohvatio važne bodove u borbi za prvoligaški spas porazivši na svom stadionu Espanyol sa 2-1.

Bila je to prva pobjeda Valladolida u zadnja četiti kola, dok je Espanyol prekinuo niz od dvije pobjede.

Domaćin je poveo u 25. minuti golom Ivana Sancheza, da bi u 62. minuti Alvaro Aguado zabio za 2-0. U 87. minuti je Martin Braithwaite smanjio rezultat.

Valladolid je ovom pobjedom napustio zonu ispadanja i sada se nalazi na 14. mjestu sa 27 bodova, koliko ima i Espanyol na 12. mjestu.

Na vrhu je Barcelona sa 59 bodova, sedam više od Real Madrida.