Primera: Sevilla ‘preskočila’ Barcelonu

epa09030341 Sevilla FC's players celebrate after scoring the 0-1 lead during a Spanish LaLiga soccer match between Osasuna and Sevilla FC at El Sadar stadium in Pamplona, Navarra, northern Spain, 22 February 2021.  EPA/Villar Lopez

EPA/Villar Lopez

Sevilla je u ponedjeljak na gostovanju u posljednjoj utakmici 24. kola španjolske Primere slavila s 2:0 protiv Osasune.

Prvi pogodak na utakmici za Sevillu zabio je Diego Carlos u 19. minuti, a drugi De Jong u 49. minuti.

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić ušao u igru za Sevillu u 66. minuti, dok je Ante Budimir ušao kao zamjena za Osasunu u 84. minuti.

Sevilla je ovom pobjedom preskočila Barcelonu i sad su treća momčad na ljestvici s 48 bodova. Atletico Madrid je prvi s 55 bodova.