Podjela bodova u Nottinghamu. Chelseaju je ovo četvrti ovosezonski remi

epa10379378 Kai Havertz (C) of Chelsea celebrates with team mates after scoring the 1-0 lead during the English Premier League soccer match between Chelsea FC and AFC Bournemouth in London, Britain, 27 December 2022.  EPA/Vince Mignott EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications

EPA/Vince Mignott

Nottingham Forest i Chelsea igrali su večeras u Nottinghamu neriješeno 1-1 u utakmici 18. kola Premier lige.

Londonski tim poveo je u 16. minuti preko Rahima Sterlinga, koji je zabio iz blizine nakon što je gredu pogodio igrač domaćih Willy Boli. Izjednačenje domaćima donio je Serge Aurier u 63. minuti nakon što se dobro snašao u gužvi nakon kornera.

Forest je bio daleko bolja momčad, a domaćini su imali barem šest stopostotnih prilika za gol.

Nakon četvrtog ovosezonskog remija Chelsea zauzima osmo mjesto na tablici Premier lige sa 25 bodova, dok je Nottingham Forest u zoni ispadanja na 18. mjestu sa 14 bodova.

Mateo Kovačić je ušao u igru za Chelsea u 61. minuti.