ODLIČNA STATISTIKA BIVŠEG BARCINOG DVOJCA Messi i Suarez spasili Inter Miami od poraza

epa11181791 Inter Miami midfielder Lionel Messi (R) kicks the ball as Los Angeles Galaxy midfielder Marco Delgado (L) runs up the field during the first half of the Major League Soccer (MLS) match between LA Galaxy and Inter Miami at Dignity Health Sports Park in Los Angeles, California, USA, 25 February 2024.  EPA/ALLISON DINNER

EPA/ALLISON DINNER

U prvom susretu osmine finala Concacaf kupa nogometaši Nashvillea i Inter Miamija su odigrali bez pobjednika 2-2, a goste su poraza spasile njihove zvijezde Lionel Messi i Luis Suarez.

Jacob Shaffelburg je bio koban po goste s Floride te je postigao dva pogotka, u četvrtoj i 46. minuti, za vodstvo Nashvillea 2-0. Inter Miami se uspio vratiti i prije uzvrata na svom stadionu nadoknaditi minus od dva pogotka.

Prvo je Messi lijepo u 52. minuti naciljao s vrha šesnaesterca za smanjenje na 1-2, dok je u 95. minuti Urugvajac Suarez glavom iz blizine pogodio za 2-2.

Suarez je u posljednja dva nastupa za Inter Miami postigao tri pogotka, a i Messi se može pohvaliti svojom statistikom u posljednje vrijeme. Argentinac je dao četiri gola u zadnja tri nastupa.

Uzvrat se igra 14. ožujka, a Concacaf kup je natjecanje u kojem nastupaju klubovi s područja Sjeverne i Srednje Amerike te Kariba.