NEVOLJE SE NASTAVLJAJU Novi poraz Real Madrida

epa07265970 Real Madrid's midfielder Casemiro (L) in action against Real Sociedad's forward Willian Jose  during the Spanish La Liga match between Real Madrid and Real Sociedad at Santiago Bernabeu stadium in Madrid, Spain, 06 January 2019.  EPA/KIKO HUESCA

Nogometaši Real Madrida doživjeli su u nedjelju svoj šesti poraz u sezoni. U 18. kolu od njih su na Santiago Bernabeuu bili igrači Real Sociedada, koji su slavili s 2:0.

Gosti su u vodstvo došli u trećoj minuti preko Willian Joséa koji je pogosdio s bijele točke. ‘Kraljevski klub’ od 61. minute igrao je s igračem manje, nakon što je drugi žuti, odnosno crveni karton dobi Lucas Vázquez. Konačni rezultat postavio je Rubén Pardo u 83. minuti.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za Madriđane.

Real je sada na petom mjestu s 30 bodova, jednim manje od četvrtog Alavesa, te sedam manje od vodeće Barcelone, koja ima utakmicu manje. Sociedad je jedanaesti s 22 boda.