NBA: Clippersi bez Leonarda ubacili 150 poena Atlanti

epa07509326 LA Clippers forward Montrezl Harrell (2-R) goes to the basket as Golden State Warriors center Andrew Bogut (C) defends during NBA basketball Western Conference Playoffs game two between the Los Angeles Clippers and the Golden State Warriors at the Oracle Arena in Oakland, California, USA, 15 April 2019.  EPA/KYLE TERADA / USA TODAY SPORTS / POOL SHUTTERSTOCK OUT

epa

Los Angeles Clippersi su svladali na svom parketu u Staples Centeru Atlantu s čak 49 koševa prednosti 150-101, iako su igrali bez svoje prve zvijezde Kawhija Leonarda. Ivica Zubac se vratio u startnu postavu te za 17 minuta postigao sedam koševa uz devet skokova, četiri asistencije i četiri blokade.

Kod Clippersa je najbolji bio povratnik Paul George koji je ubacio 37 poena.

Portland je prekinuo niz poraza slavljem u San Antoniju 121-106, iako su Trail Blazersi zaostajali za 15 koševa osam i pol minuta prije kraja utakmice. Mario Hezonja je za pobjednike ubacio osam koševa te imao tri skoka i dvije asistencije za 16 minuta.

Učinak večeri imao je James Harden koji je sa 49 koševa, šest asistencija i pet skokova predvodio Houston do sedme uzastopne pobjede u kojoj su slavili sa 125-105 na gostovanju u Minnesoti.