NA KORAK DO REKORDA Ademi ostvario nestvaran jubilej: Upisao se zlatnim slovima u povijest Dinama

21.04.2024., stadion u Kranjcevicevoj ulici, Zagreb - SuperSport HNL, 31. kolo, NK Lokomotiva - GNK Dinamo. Arijan Ademi Photo: Luka stanzl/PIXSELL

Nogometaši Dinama upisali su osmu prvenstvenu pobjedu u nizu, na gostovanju su ove subote u utakmici 32. kola HNL-a pobijedili Varaždin 1-0 (0-0).

Dinamo je time, kao i u prošlom kolu, barem privremeno skočio na prvo mjesto ljestvice. Uz utakmicu više ima i jedan bod prednosti u odnosu na Rijeku koja će susret ovog kola odraditi u nedjelju kada gostuje kod Lokomotive.

U Varaždinu je pogodak vrijedan tri boda postigao Gabriel Vidović u 46. minuti. Varaždin je ostao na šestom mjestu ljestvice.

OSMA U NIZU Majstorija Vidovića za tri boda Dinama u Varaždinu

Osim što je ovo bila još jedna važna pobjeda Dinama, današnja utakmica u Varaždinu ostati će u posebnom sjećanju Arijanu Ademiju.

On je susret započeo s klupe, ali je ušao u igru u 85. minuti umjesto Petra Sučića te se tako zlatnim slovima upisao u povijest Dinama. Naime, utakmica protiv Varaždina bila mu je okrugli 400. nastup u plavom dresu u svim natjecanjima. Ispred Ademija još je jedino Dražen Ladić, koji je za Dinamo nastupio 468 puta.