Manchester United s 3-0 svladao Crystal Palace

Photo; Pixabay

Premda suparnik nije bio lagan, ali nogometaši Manchester Uniteda jednostavno su prošli 3. kolo engleskog Liga kupa te su na svom Old Traffordu svladali Crystal Palace 3-0.

Nakon prvog poluvremena klub iz Manchestera je imao dva gola prednosti. Strijelci su bili Garnacho u 21. i Casemiro u 27. minuti, a sve je bilo riješeno početkom nastavka kada je Martial u 55. postavio konačnih 3-0.

Prvoligaš Wolverhampton je ispao od drugoligaša Ipswicha kod kojeg je poražen 2-3. Ispao je Wolverhampton premda je vodio 2-0 nakon samo petnaest minuta igre. Strijelci su bili Hee-Chan u 4. i Toti Gomes u 15. minuti. No, potom je uslijedio preokret, do kraja poluvremena su izjednačili Hutchinson i Ladapo, dok je Taylor u 58. minuti zabio za slavlje Ipswicha od 3-2.

Preostale utakmice ovog trećeg kola na rasporedu su u srijedu.

Liga kup, 3. kolo:

Bradford – Middlesbrough 0-2 (Latte Lath 21, Rogers 54)

Exeter – Luton 1-0 (Mitchell 83)

Ipswich – Wolverhampton 3-2 (Hutchinson 28, Ladapo 39, Taylor 58 / Hee-Chan 4, Gomes 15)

Mansfield – Peterborough 2-2, jedanaesterci 5-3 (Swan 5-11m, Akins 90+3-11m / Clarke-Harris 30, 47)

Port Vale – Sutton 2-1 (Thomas 49, Ojo 83 / Coley 70)

Salford – Burnley 0-4 (Berge 12, Bruun Larsen 20, O’Shea 27, Odobert 81)

Manchester United – Crystal Palace 3-0 (Garnacho 21, Casemiro 27, Martial 55)