Konferencijska liga: Pobjeda Tolićevog Slovana, Rebić ostao na klupi

epa10875650 Hans Vanaken of Club Brugge scores the 1-0 goal during the UEFA Europa Conference League soccer match Club Brugge vs Besiktas at the Jan Breydel stadion in Bruges, Belgium, 21 September 2023.  EPA/OLIVIER MATTHYS

EPA/OLIVIER MATTHYS

Nogometaši Slovana pobijedili su na domaćem terenu u Bratislavi predstavnika Farskih otoka KI Klasvik s 2-1, u susretu prvog kola skupine A Konferencijske lige.

Iznenađujuće su gosti poveli u 49. minuti pogotkom Pavlovića, no potom je domaćin okrenuo rezultat na svoju stranu. Strijelci su bili Weiss u 54. te Čavrić u 74. minuti. Do 85. minute za Slovan je igrao hrvatski nogometaš Marko Tolić, nekadašnji igrač Dinama.

U ogledu skupine D Club Brugge i Besiktas su odigrali 1-1, a hrvatski napadač Ante Rebić ostao je tijekom čitavog susreta na gostujućoj klupi za pričuve.

Domaćin je poveo u 77. minuti kada je suparničku mrežu zatresao Vanaken, dok je u 88. konačnih 1-1 postavio Tosun.