K’O NA TRACI Nezaustavljivi mladi Vatreni žari i pali Njemačkom: Matanović zabio 12 gol ove sezone

2:0 für den Karlsruher SC durch Igor Matanovic 9, Karlsruher SC 24.02.2024, Fußball, 2. Bundesliga, FC Kaiserslautern - Karlsruher SC, 23. Spieltag, Saison 2023/24, Fritz Walter Stadion, Kaiserslautern, Deutschland, zmdz, ** DFB & DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video. ** FC Kaiserslautern - Karlsruher SC *** 2 0 for Karlsruher SC by Igor Matanovic 9, Karlsruher SC 24 02 2024, Football, 2 Bundesliga, FC Kaiserslautern Karlsruher SC, Matchday 23, Season 2023 24, Fritz Walter Stadion, Kaiserslautern, Germany, zmdz, DFB DFL regulations prohibit any use of photographs as image sequences and or quasi video FC Kaiserslautern Karlsruher SC,Image: 850167228, License: Rights-managed, Restrictions: Credit images as "Profimedia/ IMAGO", Model Release: no, Credit line: Frey-Pressebild/Deines / imago sportfotodienst / Profimedia

Frey-Pressebild/Deines / imago sportfotodienst / Profimedia

U dvoboju 29. kola druge njemačke nogometne lige Paderborn i Karlsruhe su odigrali bez pobjednika 1-1, a novi pogodak za Karlsruhe je postigao mladi hrvatski U21 reprezentativac Igor Matanović.

Paderborn je poveo u 20. minuti golom Conteha, ali su se gosti vratili samo pet minuta kasnije. Strijelac je bio Matanović za, kasnije se ispostavilo, konačnih 1-1.

OTKRIO PLANOVE ZA MIROVINU Rakitić se prisjetio najtežeg poraza u karijeri: ‘Bili smo jedna od najboljih generacija ikada’

Matanović je za goste igrao do 76. minute, a postigao je već dvanaesti ligaški pogodak ove sezone. Trenutačno se nalazi na osmom mjestu ljestvice strijelaca drugoligaških klubova u Njemačkoj.

Karlsruhe je trenutačno sedmi na ljestvici te ima 43 boda. Vodeći je Holstein Kiel s 58 bodova, drugi je St. Pauli s 57, a treća Fortuna iz Duesseldorfa ima 52 boda. Najbolje dvije momčadi direktno idu u Bundesligu, dok će trećeplasirani sastav razigravati s momčadi koja bude 16. u Bundesligi.