Futsal: Hrvatska – Slovačka 4-0

20.9.2023., Dom sportova "Mate Parlov", Pula, Istra, Hrvatska - Kvalifikacije za 2024 FIFA Futsal World Championship,  Hrvatska - Slovacka.
Dario Marinovic Photo: Luka Batelic/PIXSELL

Hrvatska futsal reprezentacija stigla je i do druge pobjede u kvalifikacijama za SP svladavši u Puli Slovačku s 4-0 (4-0).

Nakon pobjede nad Njemačkom u gostima (1-5), Hrvatska se lako obračunala sa Slovacima, koji su u prvoj utakmici prije nekoliko dana odigrali 1-1 s favoriziranim Francuzima.

Antonio Sekulić je doveo “vatrene” u vodstvo u 7. minuti, Marko Kuraja (11) je povećao na 2-0, Sekulić minutu kasnije postigao svoj drugi gol, a potvrdu odličnog prvog dijela zaokružio je Duje Kustura (19). U drugom poluvremenu nije bilo golova.

Kasnije u ovoj skupini igraju Francuska i Njemačka.

Hrvatska 5. listopada gostuje u Francuskoj, a Galske pijetlove ugošćuju 10. listopada u ključnim dvobojima za pobjednika skupine.