FINALE PRIJE FINALA Igra li Modrić danas posljednju utakmicu za Real u Ligi prvaka? Evo gdje gledati spektakl

SOPA Images Limited / Alamy / Alamy / Profimedia

Nakon što su sinoć polufinala izborili PSG i Borussija Dortmund, večeras će to isto pokušati Arsenal i Bayern, odnosno Real Madrid i Manchester City. U ovom potonjem okršaju, kojeg mnogi nazivaju finale prije finala, ispast će i jedan hrvatski predstavnik.

Podsjetimo, u prvoj utakmici igranoj na Santigao Bernabeuu Real i City odigrali su 3:3, a jedan od golova je spektakularno zabio i Joško Gvardiol, koji je bio jedan od najboljih pojedinaca na susretu. Osim njega, cijelu utakmicu za Građane odigrao je i Mateo Kovačić, a Luka Modrić u igru je ušao u 72. minuti.

Iako je kapetan Vatrenih odigrao tek nešto manje od 20 minuta, odmah se vidjela promjena u igri Reala i mnogi su istaknuli kako se momčad Carla Ancelottija bolje postavila na terenu dok je njome dirigirao Modrić.

NAJBOLJI STRIJELAC Mbappe s dva gola odveo PSG u polufinale LP i okršaj s Borussijom Dortmund

Iako je svojim ulaskom u igru promijenio igru svoje momčadi i, između ostalog, pokrenuo akciju za izjednačujući gol, Modrić će i večeras vjerojatno početak utakmice gledati s klupe za pričuve.

Ancelotti ga ove godine ne koristi onoliko koliko bi to htio jedan od najboljih veznjaka u povijesti Reala te rijetko počinje utakmice od prve minute. Međutim, ovdje se radi o četvrtfinalu Lige prvaka, natjecanju kojeg je Modrić osvojio čak pet puta i ako itko zna igrati ovakve utakmice, onda to zna Modrić.

No, ispadne li večeras Real iz Lige prvaka, mogla bi to vrlo lako biti posljednja utakmica Luke Modrića za Real Madrid u Ligi prvaka. Još uvijek nije poznato gdje će igrati iduće sezone, ali je sve manje vjerojatno da će to biti Real.

Susret možete pratiti u izravnom prijenosu od 21 sat na HRT-u 2 ili na Areni Sport 3. Emisije su sat vremena prije na HRT-u 2 i Areni 1.

ŠEST GOLOVA Sjajna utakmica u Dortmundu, Borussia srušila Atletico i prošla u polufinale