Dva gola Joaquina Correa za sedmu pobjedu Intera u sezoni

epa09544262 Inter Milan’s Edin Dzeko (C) celebrates with teammates Ivan Perisic (L) and Hakan Calhanoglu after scoring the opening goal during the Italian Serie A soccer match between FC Inter and Juventus FC at Giuseppe Meazza stadium in Milan, Italy, 24 October 2021.  EPA/MATTEO BAZZI

EPA/MATTEO BAZZI

Nogometaši Intera upisali su u prvoj nedjeljnoj utakmici 11. kola Serie A pobjedu protiv Udinesea 2:0. Oba gola za Inter postigao je Argentinac Joaquin Correa.

Nakon prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, iako je Inter imao tri odlične prilike. Inter u 60. minuti dolazi u zasluženo vodstvo golom Corree, a osam minuta nakon toga isti je igrač je postigao i svoj drugi gol i tako riješio pitanje pobjednika.

Hrvatski reprezentativa Marcelo Brozović je odigrao cijelu utakmicu za Inter, dok je Ivan Perišić igru napustio u 86. minuti.

Inter je upisao sedmu pobjedu u ovoj sezoni i sada ima 24 osvojena boda iz 11 utakmica. Vodeći Napoli i Milan imaju po 28 bodova, ali i utakmicu manje.

OZNAKE: inter, serie a, udinese