Bručić strijelac u porazu Dinamo Minska

Dinamo Minsk

Bjeloruska Vysshaya je jedina europska liga u kojoj natjecanje zbog pandemije koronavirusa nije obustavljeno. Danas je na rasporedu bilo 7. kolo u kojem je Dinamo Minsk na domaćem terenu poražen od FK Slutska rezultatom 1:2 (0:1).

Gosti su tko zadržali vodeću poziciju na ljestvici. Slutsk je poveo u 22. minuti preko Saloua koji je bio precizan s 30-ak metara, a domaćini su mogli izjednačiti 17 minuta kasnije, no Bakhar nije realizirao kazneni udarac.

U 52. minuti za povećanja vodstva gostiju odlično je petom pogodio Gafar, a konačan rezultat je u 86. minuti nakon asistencije Kozlova postigao hrvatski internacionalac Karlo Bručić. Bio je to njegov drugi gol u aktualnoj sezoni.

Dinamo Minsk se s četvrtim sezonskim porazom smjestio na deseto mjesto ljestvice.

OZNAKE: Karlo Bručić