Bogdanovićev 21 koš u porazu Detroita od Portlanda, Donovan Mitchell Bullsima zabio 71

Jan 2, 2023; Cleveland, Ohio, USA; Cleveland Cavaliers guard Donovan Mitchell (45) shoots a three point shot as Chicago Bulls forward Derrick Jones Jr. (5) defends during overtime against the Chicago Bulls at Rocket Mortgage FieldHouse. Mitchell set the franchise record for points with 71. Mandatory Credit: Ken Blaze-USA TODAY Sports Photo: Ken Blaze/REUTERS

Ken Blaze/REUTERS

Bojan Bogdanović zabio je 21 koš (6/12 za dva, 2/3 za tri koša) i asistirao tri lopte u porazu 135-106 Detroita kod Portlanda. Pistonsi su u prvom poluvremenu držali rezultatski egal a onda od 52-52 krajem druge potonuli na 82-102 na kraju treće četvrtine. Jerami Grant je za Portland zabio 36 (12/17), Anfernee Simmons 30 koševa (11/18).

Otkako je Devin Booker ozlijeđen Phoenix gotovo nikog ne može pobijediti, u zadnjih sedam utakmica ima šest poraza. U istom ritmu Sunsi su nastavili i protiv New Yorka, završilo je 102-83 za Knickse za koje je Julius Randle zabio 28 (7/18) i uzeo 16 skokova, dok je Dario Šarić za Phoenix igrao devet minuta i uz šut 0/2 upisao tek jednu asistenciju.

Donovan Mitchell je u 145-134 pobjedi nakon produžetka njegovog Clevelanda nad Chicagom zabio 71 koš (šut 22/34, bacanja 20/25) i postao tek šesti igrač u NBA povijesti koji je zabio 70 ili više, uz dodatak da je i asistirao 11 puta.