Bayern pobijedio, novi poraz Chelseaja. Newcastle nastavlja s odličnim rezultatima

epa10302297 Chelsea's Conor Gallagher (L) reacts after failing to score against Newcastle during the English Premier League soccer match between Newcastle United and Chelsea FC in Newcastle, Britain, 12 November 2022.  EPA/Andrew Yates EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications

EPA/Andrew Yates

U susretu 15. kola engleske Premierlige nogometaši Chelseaja upisali su treći uzastopni poraz. Slavila je momčad Newcastlea, koji nastavljaju s odličnim rezultatima ove sezone. Jedini pogodak na utakmici postigao je Willock u 67. minuti susreta.

Hrvatski reprezentativan Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu. Ovom pobjedom Nwcastle se vratio na treće mjesto, dok je Chelsea na osmom mjestu.

Nogometaši Bayerna, pak, u subotu szu svladali domaći Schalke rezultatom 2:0. Za desetu pobjedu Bayerna strijelci su bili Serge Gnabry u 38. minuti i Maxim Choupo-Moting u 52., a kod oba pogotka asistent je bio Jamal Musiala.

Hrvatski reprezentativac Josip Stanišić ušao je u igru u 72. minuti umjesto Lucasa Hernandeza.

Nogometaši Bayerna osigurali su tako najmanje četiri boda prednosti pred najbližim konkurentima za drugi dio njemačkog prvenstva.