ZAMALO TRAGEDIJA Šokantna scena iz Zadra: Iz publike bačena petarda, pomoćni sudac pogođen nakon eksplozije

Unsplash (Ilustracija)

Nakon nemilih scena koje su uslijedile poslije utakmice Hajduka i Dinama na Poljudu u polufinalu Kupa, jučer se dogodio novi šok na nogometnom travnjaku u Dalmaciji.

U Prvoj županijskog ligi Zadar Galovac je ugostio Velebit, koji je na kraju slavio 1:0 golom Filipovića iz 43. minute. Ta utakmica danas je glavna tema diljem Hrvatske, no ne zbog rezultata ili igre, već incidenta iz 53 minute.

Naime, tada je iz publike bačena petarda, a nakon što je eksplodirala, dio se odbio od poda i u rame pogodio pomoćnog suca Roka Pavičića!

Nesretnom pomoćnom sucu koji se našao na krivom mjestu u krivo vrijeme odmah se ukazala pomoć, ali je srećom prošao bez ozljeda te se utakmica nastavila nakon dvije minute.

ARHITEKT POVIJESNOG USPJEHA Mavrović za Nacional.hr: ‘Dečki su pokazali kako se igra za reprezentaciju, cilj je proći skupinu’

OZNAKE: zadar, petarda