PRIMERA Realu samo bod protiv Lenatea

epa06193746 Real Madrid's French forward Karim Benzema (R) struggles for the ball against Jefferson Lerma of Levante during the Spanish Primera Division League soccer match between Real Madrid and Levante UD at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid, Spain, 09 September 2017.  EPA/MARISCAL

Nogometaši Real Madrida u subotu su u prvoj utakmici trećeg kola španjolske Primere na svom terenu odigrali 1:1 protiv Levantea.

Gosti su poveli u 12. minuti preko Ivija, a u 36. izjednačuje Lucas Vázquez. U 89. minuti Marcelo dobija izravni crveni karton te madridska momčad utakmicu završava s desetoricom igrača.

Real je imao 18 udaraca prema vratima Levantea, od čega je deset otišlo u okvir gola, ali postigli su na kraju samo jedan pogodak. Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić ušao je 18 minuta prije kraja utakmice, a kapetan repreztentacije Luka Modeić propustio je današnju utakmicu.

Realu je ovo već drugi remi, te se nakon tri odigrane utakmice nalazi na četvrtom mjestu sa 5 bodova, koliko ima i peti Levante. Vodeći Real Sociedad, Barcelona i Leganes imaju utakmicu manje.