PREMIERLIGA Prvi poraz Arsenala nakon 13 utakmica, Leicester izgubio kod Bournemoutha

EPA/PETER POWELL

Nogometaši Arsenala doživjeli su u utorak prvi poraz nakon 13 utakmica. U utakmici 16. kola Premierlige bolji od ‘Topnika’ bio je Everton sa 2:1.

Arsenal je poveo u 20. minuti preko Alexisa Sancheza, ali do kraja utakmice Everton je uspio preokrenuti. Izjednačio je Coleman u 44., a sva tri boda domaćinima je donio Williams u 86. minuti susreta. Everton je utakmicu zaključio s desetoricom, nakon što je u trećoj minuti sudačke nadoknade drugi žuti karton dobio Jagielka.

U drugoj utakmici dana aktualni engleski prvak Leicester izgubio je od Bournemoutha sa 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Marc Pugh u 34. minuti.