LEICESTER PRED ‘VRATIMA RAJA’ Vardy dvostruki strijelac protiv Sunderlanda

Michael Regan/Getty Images

Jamie Vardy u nedjelju je s dva pogotka odveo Leiester ‘pred vrata raja’. U utakmici 33. kola Premierlige ‘Lisice’ su slavile s 2:0 protiv Sunderlanda te svoju prednost nad drugoplasiranim Tottenhamom, koji ima utakmicu manje, povećali na deset bodova.

Leicester je poveo u 66. minuti kada je Vardy iskoristio uspavanost obrane Sunderlanda i hladno postigao pogodak na ubačaj Dannyja Drinkwatera. Konačni rezultat Vardy je postavio u 93. minuti, kada je primio loptu na samom centru igrališta i istrčao kontru, prešavši svog čuvara i vratara Mannonea za velikih 2:0.

Do kraja Premierlige ostalo je još svega pet kola, a Leicester bi do povijesne titule došao pobjedama u tri utakmice.