HNL Lokomotiva slavila protiv Istre, sudac pokazao dva crvena kartona

Slavko Midzor/PIXSELL

U utakmici 20. kola Prve HNL Lokomotiva je u Zagrebu slavila protiv Istre 3:2 (1:1).

Domaćine je u vodstvo doveo Fiolić u 29. minuti lijepim pogotkom iz slobodnog udarca. Istra je izjednačila odmah u sljedećoj akciji. Prenga u šesnaestercu ruši Zlomislića, a sudac Mihalj pokazao je na bijelu točku. Siguran realizator najstrože kazne bio je Nikolić.

Lokomotiva ponovno dolazi u vodstvo u 48. minuti preko Andrijaševića. Od 62. minute Lokomotiva je igrala s desetoricom, nakon što je Perić zaradio dva žuta kartona. Stefan Nikolić iskoristio je igrača više te Istru ponovno vraća na ‘nulu’ u 70. minuti. Ali, potom i Istra, u 76. minuti ostaje s igračem manje. Drugi žuti zaradio je Zlomislić.

Lokomotiva je do sva tri boda došla u četvrtoj minuti sudačke nadoknade, konačnih 3:2 postavio je Ivan Fiolić. Lokomotiva je sada peta sa 27 bodova, dok je Istra na osmom mjestu sa 19 bodova.

OZNAKE: HNL, Istra, lokomotiva