FRANCUSKI KUP Preokret PSG-a, slavio i Bordeaux

EPA/YOAN VALAT

U utorak je odigrano šest utakmica šesnaestine finala francuskog Kupa, a pobjede su upisali Ajaccio, Peronnas, Bordeaux, Sarre Union, Sochaux i PSG.

Nogometaši PSG-a s 2:1 su slavili protiv Toulousea. Na odmor se otišlo s prednosti Toulousea, u prednost ih je doveo Moubandje u 11. minuti. Ipak, u drugom poluvremenu Parižani preokreću – prvo je u 54. izjednačio David Luiz na asistenciju Lavezzija, a prolaz dalje donio je Zlatan Ibrahimović pogotkom sa bijele točke u 89. minuti.

Ajaccio je s 3:0 slavio protiv Guingampa, Peronnas je s 3:1 bio bolji od Stade Rennaisa, Bordeaux je izbaio Angers rezultatom 2:1. Sarre Union je slavio protiv Chamoisa sa 1:0, a s 2:1 Sochaux je bio bolji od Bastie.