Zidane vjeruje da će Ronaldo biti spreman za finale LP-a

epa06715785 Real Madrid's forward Cristiano Ronaldo (R) reacts after scoring the 1-1 equalizer during the Spanish Primera Division soccer match between FC Barcelona and Real Madrid at Camp Nou in Barcelona, Spain, 06 May 2018. At left FC Barcelona's defender Gerard Pique.  EPA/ANDREU DALMAU

Trener Real Madrida Zinedine Zidane nije zabrinut oko nastupa portugalskog napadača Cristiana Ronalda u finalu Lige prvaka protiv Liverpoola, koje je na rasporedu 26. svibnja.

Ronaldo (33) je sinoć ozlijedio gležanj prilikom postizanja pogotka protiv Barcelone. Gol je dao u 14. minuti, a na terenu je ostao sve do kraja poluvremena, kada ga je Zidane zamijenio Marcom Asensiom.

“Nismo zabrinuti oko finala”, rekao je nakon utakmice Zidane. “Situacija nije bajna u ovom trenutku, ali mislim da neće biti posljedica. Ne znam koliko će dugo izbivati sa travnjaka. U ponedjeljak će obaviti pregled”, rekao je Zidane.

Real protiv Liverpoola ‘lovi’ treći uzastopni naslov u Ligi prvaka.