SERIE A: Remi Napolija i Milana, asistencija Rebića

epa08542517 Milan's forward Zlatan Ibrahimovic (L) and  Napoli's defender Kalidou Koulibaly  in action during the Italian Serie A  soccer  match SSC Napoli vs  AC Milan at the San Paolo stadium in Naples, Italy, 12 July 2020.  EPA/CIRO FUSCO

EPA/CIRO FUSCO

U nedjeljnom derbiju 32. kola talijanske Serie A nogometaši Napolija i Milana odigrali su 2:2.

Poveo je Milan u 20. minuti golom Thea Hernándeza na asistenciju hrvatskog reprezentativca Ante Rebića. Giovanni Di Lorenzo izjednačio je u 34. minuti.

Dries Mertens doveo je Napoli u prednost u 60. minuti, a konačan rezultat postavio je Franck Kessié u 73. minuti s bijele točke. Milan je utakmicu završio s desetoricom nogometaša jer je u 87. minuti Alexis Saelemaekers dobio drugi žuti karton. Prvi je ‘zaradio’ samo dvije minute ranije.

Ante Rebić iz igre je izašao u 88. minuti utakmice.