SERIE A Napoli pobjedom nad sassuolom poveća prednost na vrhu ljestvice

EPA/PAOLO MAGNI

Nogometaši Napolija povećali su svoju prednost na vrhu Serie A, nakon subotnje pobjede nad Sassuolom. Sada imaju četiri boda prednosti ispred Intera, koji je jučer odigrao neriješeno (1:1) s Atalantom.

Diego Falcinelli doveo je Sassuolo u vodstvo već u trećoj minuti s bijele točke. Ipak, Napoli je preokrenuo rezultat već u prvom poluvremenu. U 19. minuti izjednačio je Callejon, a u 42. za 2:1 zabija Gonzalo Higuain. Svojim drugim pogotkom pobjedu je potvrdio Higuain u trećoj minuti sudačke naoknade.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko odigrao je svih 90 minuta za Sassuolo.

Danas se sastaju: Genoa – Palermo, Chievo – Epoli, Roma – Verona, Udinese – Juventus, Bologna – Lazio, Carpi – Sampdoria te Milan – Fiorentina.