Propao je “Posljednji ples” Messija i Ronalda!

Real Madrid's Cristiano Ronaldo, left, helps Barcelona's Lionel Messi get back on his feet during the Spanish La Liga soccer match between Real Madrid and Barcelona at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid, Spain, Saturday, Dec. 23, 2017. (AP Photo/Francisco Seco)

AP Photo/Francisco Seco/GuliverImages

Utakmica Inter Miamija protiv Al-Nassra u Rijadu, vjerojatno posljednja prilika za višestruke osvajače Zlatne lopte Lea Messija i Cristiana Ronalda da se sučele na terenu, održana je praktički bez obje zvijezde.

Lionel Messi zauzeo je svoje mjesto na klupi za zamjene u prijateljskoj utakmici te ušao tek u 83. minuti, dok je Cristiano Ronaldo propustio utakmicu zbog ozljede tetive. Saudijci su bili puno bolja momčad i pobijedili čak sa 6-0. Trostruki strijelac bio je Brazilac Talisca, a prvi gol na utakmici Portugalcu Otaviju namijestio je Marcelo Btozović.

Inače, Messi je započeo utakmicu protiv Neymarova Al-Hilala u ponedjeljak, pretvorivši jedanaesterac u gol u 54. minuti prije nego što je zamijenjen dvije minute prije vremena kada je Inter gubio 4-3. Argentinac je navodno osjetio nelagodu u tetivi koljena. Al-Nassr je prošli tjedan otkazao turneju po Kini od dvije utakmice zbog Ronaldove ozljede.