PRIMERA Pobjede Seville i Bilbaa

epa05931752 Sevilla's French striker Wissam Ben Yedder celebrates after scoring the 2-1 lead during the Spanish Primera Division soccer match between Sevilla FC and Celta Vigo at Sanchez-Pizjuan stadium in Seville, Spain, 27 April 2017.  EPA/JULIO MUNOZ

Nogometaši Seville u četvrtak su slavili protiv Celte Vigo sa 2:1, u utakmici 34. kola španjolske Primere. Sevilla je došla u vodstvo u 49. minuti preko Coree, a izjednačio je Aspas samo četiri minute kasnije sa bijele točke. Celta je ostala s desetoricom u 56. minuti, kada je Hernández dobio drugi žuti karton. Ben Yedder donio je Sevilli pobjedu u 79. minuti susreta.

Bilbao je na svom terenu pobijedio Betis sa 2:1. Aduriz i Muniain su doveli Athletic do 2:0, a konačni rezultat postavio je Castro u 63. minuti susreta. U prvoj utakmici dana Alavés i Eibar odigrali su bez pogodaka.