Premierliga: Nottingham Forest do boda s igračem manje

Pixabay

U jedinom nedjeljnom susretu sedmog kola engleske Premierlige nije bilo pobjednika, nogometaši Nottingham Foresta i Brentforda su odigrali 1-1.

Sve zanimljivo u ovom dvoboju dogodilo se u drugom poluvremenu, a domaći sastav ostao je u 56. minuti s igračem manje nakon drugog žutog kartona Niakhatea. Samo dvije minute kasnije Brentford je poveo, a strijelac je bio 29-godišnji Danac Norgaard.

No, Nottingham Forest nije time bio slomljen, već je u 65. minuti na 1-1 izjednačio Argentinac Nicolas Dominguez. Do kraja susreta su gosti napadali s igračem više, ali nisu uspjeli slomiti čvrstog domaćina i ostvariti drugu gostujuću pobjedu sezone.

Na ljestvici je time Nottingham Forest i dalje ostao bod ispred Brentforda. Nottingham Forest je na 11., a Brentford na 13. mjestu.

Posljednju utakmicu kola u ponedjeljak igraju Fulham – Chelsea.

Premier liga, 7. kolo:

Nottingham Forest – Brentford 1-1 (Dominguez 65 / Norgaard 58)

Subota:

Tottenham – Liverpool 2-1 (Heung Min Son 36, Matip 90+6-ag / Gakpo 45+4)

Bournemouth – Arsenal 0-4 (Saka 17, Odegaard 44-11m, Havertz 53-11m, White 90+4)

Everton – Luton 1-2 (Calvert-Lewin 41 / Lockyer 24, Morris 31)

Manchester United – Crystal Palace 0-1 (Andersen 25)

Newcastle – Burnley 2-0 (Almiron 14, Isak 76-11m)

West Ham – Sheffield United 2-0 (Bowen 24, Souček 37)

Wolverhampton – Manchester City 2-1 (Ruben Dias 13-ag, Hee-Chan 66 / Alvarez 58)

Aston Villa – Brighton 6-1 (Watkins 14, 21, 65, Estupinan 26-ag, Ramsey 85, Luiz 90+7 / Fati 50)