Pogledajte slavlje kod Hajdukovog gola s ‘domaće’ tribine u Kranjčevićevoj

20.08.2021.,Zagreb - 6. kolo Hvatski Telekom Prve HNL: Hrvatski dragovoljac - Hajduk.Gergő Lovrencsics

Slavko Midzor/PIXSELL

Nogometaši Hajduka u petak su s 1:0 upisali četvrtu pobjedu u nizu u HNL-u. Pogodak za tri boda protiv Hrvatskog Dragovoljca postigao je Stefan Simić u 95. minuti utakmice koja se igrala u Kranjčevićevoj ulici.

U Kranjčevićevu je stiglo nekoliko stotina pripadnika Torcide, koji su bili na istočnoj tribini. No, i na ‘domaćoj’, zapadnoj tribini velika većina je navijala za Hajduk. Najbolje se to vidi na snimci objavljenoj na Facebook stranici ‘Hajdučke vijesti’ koja pokazuje slavlje ‘domaće’ tribine nakon pogotka Simića.

Bilo je tu problema s organizacijom, mnogi su na stadion ušli nakon početka utakmice, a neki čak i u poluvremenu.

Nakon što su nogometaši Dragovoljca posljednjih desetak minuta ‘padali’ po terenu i sa zapadne se tribine moglo čuti glasno negodovanje. S tribina je tako poručeno da su liječnici Dragovoljca pretrčali više od samih nogometaša, a padale su i pokoje oklade – koji će se od domaćih nogometaša sljedeći srušiti na travnjak.