Novi navijački neredi u Francuskoj, prekinuta je utakmica Kupa

05.12.2021.,Zagreb - Stadion Maksimir , 18. kolo Hrvatski Telekom Prve HNL: Dinamo - Hajduk

Luka Stanzl/PIXSELL

Dvoboj Francuskog kupa između Parisa FC i Lyona prekinut je u petak navečer nakon prvog poluvremena zbog divljanja navijača na tribinama stadiona Charlety u glavnom gradu Francuske.

Huligani obje momčadi sukobili su se na poluvremenu na tribinama, uz upotrebu pirotehničkih sredstava. Intervenirali su zaštitari i policija, no dio izgrednika provalio je na teren, pa je sudac prekinuo utakmicu.

Do tog trenutka rezultat je bio 1:1. Francuski drugoligaš Paris poveo je u sedmoj minuti golom Gaetana Laure, a u 44. je za Lyon izjednačio Moussa Dembele.

Ovo je četvrta prekinuta utakmica na francuskim stadionima zbog divljanja navijača.