Milan usporio lov na Napoli, odigrao bez golova protiv Cremonesea

epa10294665 Cremonese's Paolo Ghiglione (L) and Milan's Ante Rebic (R) in action during the Italian Serie A soccer match US Cremonese vs AC Milan in Cremona, Italy, 08 November 2022.  EPA/SIMONE VENEZIA

EPA/SIMONE VENEZIA

Samo su jedan bod osvojili nogometaši Milana na gostovanju kod Cremonesea gdje su u dvoboju 14. kola talijanske Serie A odigrali 0-0.

Kroz cijelu utakmicu Milan je bio bolji. U prvom poluvremenu najbolju je šansu propustio Origi, u nastavku je također fijukalo oko domaćih vrata, ali ni jedna lopta nije završila u mreži. Na samom kraju i Lazetić je promašio priliku za tri boda Milana.

Hrvatski nogometaši Ante Rebić je bio jedan od istaknutijih igrača u redovima Milana, a iz igre je izašao u 83. minuti.

Ovakvim rezultatom aktualni prvak Milan je usporio lov na Napoli te vodeći južnjaci u ovom trenutku Milanu bježe za osam bodova. Cremonese je i dalje bez pobjede, a ovo mu je bio već sedmi remi u sezoni.

U srijedu se sastaju Lecce – Atalanta, Sassuolo – Roma, Fiorentina – Salernitana, Inter – Bologna i Torino – Sampdoria, dok će kolo u četvrtak zatvoriti Verona – Juventus i Lazio – Monza.