Ligue 1: Novi poraz Lyona, u sedam utakmica osvojili samo dva boda

epa10838936 (L-R) Olympique Lyon's goalkeeper Anthony Lopes, Paris Saint Germain's Milan Skriniar, Olympique Lyon's Clinton Mata, Paris Saint Germain's Marquinhos, Olympique Lyon's Duje Caleta-Car and Olympique Lyon's Ainsley Maitland-Niles in action during the French Ligue 1 soccer match between Olympique Lyonnais and Paris Saint-Germain (PSG) in at the Groupama Stadium in Decines-Charpieu near Lyon, France, 03 September 2023.  EPA/MOHAMMED BADRA

EPA/MOHAMMED BADRA

Reims je u nedjelju u utakmici sedmog kola francuskog prvenstva kod kuče sa 2-0 pobijedio Lyon.

Domaća je momčad došla u vodstvo na kraju prvog poluvremena, a strijelac je bio Munetsi. Konačni rezultat postavlja Abdelhamid pogotkom u 71. minuti,

Nakon ove pobjede Reims je drugi na ljestvici s 13 bodova, jednim manje od vodećeg Monaca. Lyon je zadnji s dva boda nakon sedam kola.