IZNENAĐENJE Zbog Gvardiola čak i Englezi počinju pričati hrvatski: Branič Vatrenih nije mogao vjerovati što čuje

Manchester City FC's Erling Haaland (l) and Josko Gvardiol celebrate during Champions League 2023/2024,Quarter-finals, 1st leg match. Madrid, Spain, April 9, 2024.,Image: 863711513, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Acero/AlterPhotos/ABACA / Abaca Press / Profimedia

Acero/AlterPhotos/ABACA / Abaca Press / Profimedia

Real Madrid i Manchester City odigrali su jednu od najboljih utakmica u povijesti Lige prvaka. Njihov prvi četvrtfinalni okršaj završio je 3:3, a osim čak šest golova, na utakmici je bilo i nekoliko preokreta.

Gosti su poveli preko Bernarda Silve već u 2. minuti, no Kraljevski klub je do 16. minute golovima Rubena Diasa (autogol) i Rodryga potpuno preokrenuo rezultat. Građani se nisu imali namjeru predati pa su golovima Phila Fodena u 66. i Joška Gvardiola u 71. ponovno došli u vodstvo, ali se Federico Valverde golom u 79. minuti pobrinuo da Real ne bude poražen.

JEDAN OD NAJBOLJIH Gvardiol zabio prvijenac za City pa iskreno otkrio: ‘Rekao sam si, opalit ću, pa što bude’

Osim Gvardiola, Hrvatska je imala još dva predstavnika na Santiago Bernabeu: Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu za City, baš kao i Gvardiol, dok je Luka Modrić ušao kod Reala u 72. minuti.

No, nakon utakmice svi pričaju samo o Gvardiolu. Osim što je zabio nevjerojatan prvi gol za Manchester City, u obrani je bio na visini zadatka te njegova statistika zbilja izgleda impresivno.

Prepoznali su to i Englezi koji su ga pozvali da, nakon utakmice,bude gost u jednoj od njihovih najpoznatijih nogometnih emisija