Ivica Zubac zabio 12 koševa u pobjedi nad San Antoniom, Dario Šarić 17 u porazu od Phoenixa

Oct 29, 2023; Los Angeles, California, USA; San Antonio Spurs center Victor Wembanyama (1) moves the ball against Los Angeles Clippers center Ivica Zubac (40) during the second half at Crypto.com Arena. Mandatory Credit: Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports Photo: Gary A. Vasquez/REUTERS

Gary A. Vasquez/REUTERS

LA Clippersi su došli do treće uzastopne pobjede, drugi puta u tom mini-nizu u gostima su svladali slabašni San Antonio, s 3-12 omjerom najlošiju momčad zapada. Clippersi su vodili kroz cijelu utakmicu a predvodio je ih bivši igrač Spursa Kawhi Leonard kojemu je domaća publika toliko zviždala da je trener Gregg Popovich u jednom momentu odlučio uzeti mikrofon i pozvati ih da se smire. Završilo je 109-102, Leonard je imao 26 koševa (10/17), Paul George 24 koša (8/23) i osam skokova, Ivica Zubac je za 26 minuta upisao 12 koševa (5/7) i osam skokova. Za Spurse Victor Wembanyama 22 koša (7/13), 15 skokova i tri asistencije.

Kevin Durant s 32 koša (7/14) i osam skokova i Devin Booker s 25 koševa (5/15), osam skokova i deset asistencija najzaslužniji su za 123-115 pobjedu Phoenixa nad Golden Stateom koji je sada s omjerom 7-8 opet ispod 50 posto učinka. Phoenix (8-6) je igrao bez Bradleya Beala, Golden State bez Draymonda Greena a Dario Šarić je opet bio izvan prve petorke, igrao je ukupno 22 minute i upisao 17 koševa (6/9), šest skokova, četiri asistencije i dvije ukradene lopte.