HRVATSKI GOLGETERI BRILJIRAJU Budimir se oporavio, trpa Krama, trpa Petko, trpa Musa…

12.10.2023., Opus Arena, Osijek - Kvalifikacije za UEFA Europsko prvenstvo 2024., skupina D, 7. kolo, Hrvatska - Turska. Petar Musa Photo: Davor Javorovic/PIXSELL

Budimir se oporavio, Petković diže formu iz utakmice u utakmicu, Kramarić u Bundesligi čuda radi, a ‘Vatreni’ golgeteri drmaju i preko Atlantika. Za Dallas je u dvije utakmice dvaput zabio: Petar Musa

Nogometaši Houstona i Dallasa odigrali su 1:1 u MLS ligi, a u redovima Dallasa ponovno se pogotkom istaknuo hrvatski napadač Petar Musa.

U teksaškom derbiju poveo je Houston kada je u nadoknadi prvog poluvremena strijelac bio Bassi. Dallas je do boda stigao nakon lijepe akcije u 69. minuti i gola Petra Muse, povremenog hrvatskog reprezentativca.

Musa je igrao do 81. minute te je postigao pogodak drugo kolo u nizu. Ukupno je ove sezone na pet prvenstvenih pogodaka za Dallas. Trenutačno je Dallas na 12. mjestu ljestvice Zapadne konferencije među 14 klubova. Ima po tri pobjede i tri remija te šest poraza.