HRVATI DRMAJU BUNDESLIGOM Zvonarek nakon 4 minute do prvijenca za Bayern, Kramarić asistent u golijadi

Bayern Munich's Croatian midfielder #34 Lovro Zvonarek (C) celebrates scoring the opening goal with his teammates during German first division Bundesliga football match between FC Bayern Munich and VfL Wolfsburg in Munich, southern Germany on May 12, 2024.,Image: 872268031, License: Rights-managed, Restrictions: DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND/OR QUASI-VIDEO, Model Release: no, Credit line: Michaela STACHE / AFP / Profimedia

Michaela STACHE / AFP / Profimedia

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić upisao je dvije asistencije u pobjedi svog Hoffenheima od čak 6-0 u gostima kod ispalog Darmstadta.

Kramarić je asistirao za četvrti i šesti gol gostiju, a strijelci su bili Ihlas Bebou (2,51), Max Beier (6,44), Pavel Kadeřábek (22) i Ozan Kabak (26).

Hoffenheim je sedmi i još konkurira za mjesto u Europi, imaju bod više od osmog Freiburga i tri manje od šestog Frankfurta.

SJAJNA FORMA PRED EURO Ivanušec asistirao u golijadi Feyenoorda, Šutalu 90 minuta u velikoj pobjedi Ajaxa

Dobre vijesti stižu i s utakmice Bayerna i Wolfsburga. Prvi put od kada je stigao u Bayern, jedan od najvećih hrvatskih talenata i U21 reprezentativac Lovro Zvonarek (19) započeo je susret u prvoj postavi i – odmah zabio i prvi gol!

Bivšem kapetanu Slaven Belupa bilo je dovoljno tek četiri minute da zabije prvijenac za bavarskog velikana.

Dugo su domaćini držali loptu, a potom je Alphonso Davies s njom ušao s lijeve strane prema sredini i poslao dodavanje prema Thomasu Mulleru koji se nalazi na 20 metara od vrata Wolfsburga. Muller je iskusno propustio loptu, ona je došla do Zvonareka, a mladi Hrvat je s vrha kaznenog prostora krasno zabio prizemnim udarcem od suprotne vratnice. Pogodak možete pogledati OVDJE.