EURO U-21: Rumunji slavili i protiv Engleza

epa07664126 Alexandru Cicaldau (C) of Romania in action against James Maddison (L) of England during the UEFA European Under-21 Championship 2019 group C soccer match between England and Romania in Cesena, Italy, 21 June 2019.  EPA/ALESSIO TARPINI

EPA/ALESSIO TARPINI

Mlada reprezentacija Rumunjske upisala je u petak i drugu pobjedu na Europskom prvenstvu U-21. Nakon što su u prvom kolu slavili protiv Hrvatske s 4:1, mladi Rumunji danas su pobjedili Englesku s 4:2.

Puscas je doveo Rumunje u vodstvo u 76. minuti iz penala, a izjednačio je Gray četiri minute kasnije. Novo vodstvo Rumunjima dobio je Hagi u 85. minuti, a već u idućoj minuti Abraham ponovno izjednačuje. Do kraja susreta dva je pogotka postigao Coman, u 88. i 93. minuti.

Rumunji su stopostotni sa šest bodova iz dvije utakmice, dok je Engleska doživjela drugi poraz. U drugom susretu skupine večeras od 21 sat igraju Hrvatska i Francuska.