EBEL Medveščak poražen u Beču

Zagreb: Medveščak u Domu sportova ugostio Red Bull Salzburg 03.11.2018., Dom sportova, Zagreb - EBEL liga, 16. kolo, KHL Medvescak - EC Red Bull Salzburg. Yann Sauve Photo: Igor Soban/PIXSELL

Hokejaši na ledu Medveščaka poraženi su u dvoboju EBEL lige u Beču od Vienna Capitalsa nakon produžetka s 1-2 (0-0, 0-0, 1-1/0-1).

“Medvjedi” su odigrali hrabru utakmicu u Beču i izgubili tek u produžetku. Prvi gol na utakmici pao je tek u 50. minuti, kada je za domaće pogodio Arniel, a zagrebačka momčad je izjednačila samo dvije minute kasnije golom Samuels-Thomasa. U trećoj minuti produžetka pobjedu je Austrijancima donio Schneider.

Medveščak je 11. s 17 bodova, tri više od posljednjeg Villacha, dok je Vienna treća s 37 bodova. Sljedeći susret “medvjedi” igraju na svom ledu 20. studenoga protiv Fehervara.