Drugi poraz u sezoni. Tottenham vodio do 91. minute pa izgubio

epa10961403 Tottenham's Eric Dier reacts during the English Premier League soccer match between Tottenham Hotspur and Chelsea FC, in London, Britain, 06 November 2023.  EPA/VINCE MIGNOTT EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.

EPA/VINCE MIGNOTT

U prvom susretu 12. kola engleske Premier lige veliku su pobjedu ostvarili nogometaši Wolverhamptona koji su s 2-1 svladali Tottenham.

Tottenham je poveo već u trećoj minuti golom Brennana Johnsona te je vodio sve do 91. minute. Novom pobjedom Tottenham je opet mogao preuzeti prvo mjesto na ljestvici, ali ne da nije uspio u tome, već je ostao bez ičega na ovom gostovanju.

U 91. minuti je džoker s klupe, Španjolac Pablo Sarabia, odlično primio ubačaj i još ljepše okončao akciju golom za 1-1, a potom je u 97. Sarabia asistirao, a gol za 2-1 Wolverhamptona postigao Lemina.

Tottenham je upisao drugi poraz u sezoni te je ostao na drugom mjestu ljestvice. Pobjeda je Wolverhampton podigla na 12. mjesto ljestvice.

Ostatak utakmica ovog kola igra se u nedjelju, a parovi su Aston Villa – Fulham, Brighton – Sheffield United, Liverpool – Brentford, West Ham – Nottingham Forest i Chelsea – Manchester City.