Chelsea izgubio kod Wolverhamptona. Treći je ovo poraz Pochettina u četiri prvenstvene utakmice

epa11043048 Mario Lemina (C) of Wolverhampton Wanderers celebrates his goal, during the English Premier League soccer match between Wolverhampton Wanderers and Chelsea in Wolverhampton, Britain, 24 December 2023.  EPA/TIM KEETON EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos, 'live' services or NFTs. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.

EPA/TIM KEETON

Nogometaši Wolverhamptona svladali su pred svojim navijačima Chelsea s 2-1 (2-1) u posljednjoj utakmici 18. kola engleske Premier lige odigranoj na stadionu Molineux.

Gabonac Mario Lemina bio je strijelac prvog pogotka u 51. minuti, kad je glavom poslao loptu u mrežu nakon ubačaja iz kuta Pabla Sarabije. Sve do sučevog dodatka mreže su mirovale, a onda su pala još dva pogotka.

Prednost domaće momčadi udvostručio je Matt Doherty u trećoj minuti dodanog vremena, a konačnih 2-1 postavio je Christopher Nkunku (90+6) svojim prvim pogotkom za Chelsea u službenim utakmicama.

Momčad Mauricija Pochettina je doživjela treći poraz u posljednje četiri prvenstvene utakmice, a Wolverhampton je došao do šeste pobjede u ovoj sezoni te se s 22 boda izjednačio s Chelseajem koji je ostao na desetom mjestu zbog bolje gol razlike.